Заклепки витяжні
Отримати консультацію і купити витяжні заклепки металеві, з нержавійки ви можете
через кошик на сайті або за телефоном.
Ми гарантуємо високу якість товару на сайті. Дзвоніть (067) 818 16 07
Загальний принцип роботи витяжної заклепки однаковий у всіх видів. Кріплення встановлюється в отвір, та за допомогою спеціального інструменту шпилька витягується назовні. На її зворотному кінці є кулька, що сплющує втулку, внаслідок чого утворюється розширення. Воно підтискає деталі з внутрішнього боку. Із зовнішнього боку їх утримує бортик. Осьовому зміщенню перешкоджає частина втулки, що розширюється. Зайвий край шпильки обламується.
Застосовуються витяжні заклепки в автомобілебудуванні, суднобудуванні, авіабудуванні. У побуті їх можна зустріти на корпусах різної техніки, меблів. З їхньою допомогою фіксується фурнітура (петлі, ручки, гачки тощо).
Між собою витяжні заклепки поділяються за:
за типом торця. Існує закритий і відкритий варіант. У першому випадку втулка має циліндричну форму з наскрізним отвором. У міру стиснення гільзи формується валик, але повітря або волога, як і раніше, можуть проникати через таке кріплення. Зважаючи на цю особливість, воно не підходить для герметичних конструкцій типу бака з водою. Закритий тип має муфти з глухим торцем. Під час стиснення гільзи торець залишається герметичним, тому не пропускає воду або повітря. З огляду на закриту конструкцію кріплення виходить міцнішим, перевершуючи відкритий тип на 20% за силою утримання.
за типом бортика. Стандартний бортик має напівкруглу зовнішню частину, завдяки якій забезпечується достатня опорна поверхня потрібного перетину. Але цей елемент виступає над основною
площиною. Прихований бортик має конус зі зворотного боку для упору, а із зовнішнього боку він плоский. Для встановлення таких заклепок необхідний отвір, що розширюється, щоб заховати конус углиб матеріалу. Зате кріплення буде на одній площині з усією поверхнею. Є заклепки зі збільшеним діаметром бортика, який створює велику площу опори. Такі елементи застосовуються на крихких або м'яких деталях.
за матеріалом. Матеріал заклепки визначає її міцність і стійкість до корозії, а також термін служби. Причому втулка і стрижень можуть бути з різних сплавів. Існують такі варіанти комбінацій: мідь/бронза, алюміній/алюміній, алюміній/нержавійка, нержавійка/нержавійка, сталь/сталь, мідь+нікель/сталь, мідь/сталь.
Де застосовуються витяжні заклепки?
- заклепка алюмінієва витяжна найчастіше знаходить застосування в харчовій і хімічній промисловостях. Заклепки алюміній забезпечують надміцне з'єднання ще й мінімально додають вагу;
- заклепка сталева витяжна має попит в зборці кузовних рам, підрамників, частин корпусів, повітропроводів та інших металевих деталей;
- заклепки нержавіючі застосовуються в харчовій промисловості, в кухонному обладнанні, баках, що зберігає гігієнічність і стійкість до хімічних процесів. Також активно використовуються в автомобілебудуванні, мостобудуванні, в архітектурних конструкціях, де потрібна підвищена стійкість до атмосферних чинників.
- заклепки латунні використовуються в енергетиці для з'єднання елементів в електрообладнанні, металевих компонентів в установках, для кріплення ізоляційних матеріалів.
На нашому сайті ви можете купити заклепки сталеві для заклепочника за DIN 7337
у найпоширенішому розмірі "заклепка 4х8".