Продавець МТК розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
94 відгуків
Швидкий прорахунок для компаній. Дзвоніть  067 818 16 07
вул. Сергія Москаленка,16-г, офіс 305, Бровари, Україна
+380 (67) 818-16-07
+380 (50) 557-03-52
Метизна торгова компанія - широкий асортимент кріплення, болти, шпильки, гайки

Нержавіючі сталі: історія і сучасність

Нержавіючі сталі: історія і сучасність

Історична довідка

Історія нержавіючої сталі почалася понад два століття тому, в 1797 році, коли вчений-хімік Воклен, досліджуючи властивості хрому, виявив унікальну особливість даного металу - надзвичайну стійкість до впливу кислоти. Минуло багато років, перш ніж це важливе відкриття знайшло практичне застосування в самих різних сферах нашого життя.

Офіційним творцем нержавійки вважається металург Гаррі Бреарлі (Брірлі) - англійський дослідник, який очолював на початку 20 століття лабораторію з вивчення металів. Лабораторія проводила дослідження в сталеплавильній компанії Шеффілда, першочерговою метою яїї було вивчення сталевих сплавів, що призначалися для відливання збройних стволів.

 

Намагаючись створити сплав з високими характеристиками міцності і жаростійкими характеристиками, Бреарлі додавав до заліза різні добавки і досліджував отримані властивості металу. Невдалі зразки складувалися тут же в лабораторії і з часом іржавіли. Якось учений зауважив, що одна із заготовок, відлитих більше місяця назад, не покрився іржею, а зберіг свій первісний блиск. Цей склад, відкритий випадково, і був узятий за основу сучасних нержавіючих сплавів. До його складу входило залізо 85,3%, хром 12,8%, марганець 0,44%, вуглець 0,24% і кремній 0,2%. Саме Гаррі Бреарлі в 1913 р отримав патент на перший мартенситний сплав, що став попередником сучасної марки AISI 420.

 

Сучасне життя важко уявити без нержавійки. Коли вона з'явилася в промисловості, це спростило багато технологічних процесів і допомогло модернізувати виробництво, вивести його абсолютно на новий рівень розвитку. 

 

В сучасній промисловості  нержавіюча сталь широко використовується в таких галузях:

 

Харчова промисловість

Довговічний і практичний метал набув широкого поширення в харчовій промисловості.  Устаткування, виробничі лінії, ємності і резервуари для транспортування і зберігання продукції, столові прилади і посуд - роль нержавійки в цій сфері, дійсно, величезна.


Медицина

У медицині нержавійка вирішила проблеми обробки і гігієнічності інструментів і робочих поверхонь. Вона використовується при виготовленні медичного обладнання та меблів, витратних матеріалів, інструментів.

 

Машинобудування

Основне призначення корозійностійкої сталі в даній галузі - виробництво деталей, пристроїв і агрегатів для верстатобудування, транспортного машинобудування, потреб промисловості.

 

Хімічна промисловість

У нафтохімічній промисловості корозійностійкі сталі використовують у виробництві реакторів, труб, агрегатів, вузлів, конструкцій, резервуарів, до яких пред'являються високі вимоги міцності і стійкості до агресивних середовищ.

 

Архітектура і будівництво

В архітектурі і будівництві з нержавіючих сплавів виготовляються елементи декору та оздоблення, опорні конструкції. Матеріал чудово поєднується з деревом, склом, каменем і в будь-якому інтер'єрі буде виглядати чудово.


Космос і авіація

В авіаційно-космічній промисловості матеріал незамінний для створення спеціального обладнання, приладів, деталей. З роками можливості використання антикорозійних сплавів тільки розширюються. Правильно підібрані і оброблені металовироби - ідеальний матеріал для тривалого і безпроблемного використання. В даний час існують десятки різновидів металопрокату нержавійки, властивості якого визначаються вимогами відповідної галузі.

 

«Метизна Торгова Компанія» займається продажем нержавіючих кріплень, якість яких підтверджена сертифікатами і відповідає міжнародним стандартам.  Консультанти «МТК» готові відповісти на всі питання і підібрати метиз під вашу потребу. 

Доставка здійснюється по Україні.  Можливе індивідуальне виготовлення кріплення з нержавіючої сталі за ескізами замовника.

Це цікаво    Цинкування кріпильних виробів                             

Повторне використання болтів

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner