Продавець МТК розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
90 відгуків
Швидкий прорахунок для компаній. Дзвоніть  067 818 16 07

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

вул. Сергія Москаленка,16-г, офіс 305, Бровари, Україна
+380 (67) 818-16-07
+380 (50) 557-03-52
Метизна торгова компанія - широкий асортимент кріплення, болти, шпильки, гайки

Цинкування кріпильних виробів: методи та особливості

Цинкування кріпильних виробів: методи та особливості

В даний час кріплення без покриття застосовуються все рідше. Окрім механічного впливу, що з часом викликає руйнування, вони потребують заміни через агресивну дію  навколишнього середовища. Особливої шкоди будь-якому метизу з часом надає корозія.

Для захисту металів від корозії на кріплення наносять різні покриття.

 

Покриття цинком є найпоширенішим антикорозійним покриттям, воно захищає сталь в різних атмосферних умовах при нормальних і низьких температурах.

Розглянемо  декілька видів цинкування виробів:

 

Гальванічне або електролітичне цинкування

 

Цей метод цинкування є найпоширенішим. Поряд з іншими методами він не потребує подальшої обробки, тому є найдешевшим на сьогодні.

Весь процес полягає в зануренні деталей у ванну з розчином електролітів, що складаються в основному з солей цинку, через який подається електричний струм. За допомогою даного методу, можна наносити покриття товщиною від 12 мкм. Після цього процесу вироби здобувають гарний зовнішній вигляд – глянцевий сріблястий, жовтий і блакитний.

 

Гаряче цинкування

 

Це один з найпоширеніших методів для цинкування метизів, він дозволяє швидко і надійно покрити всю поверхню виробу. Для виключення можливості утворення напливів на виробі цей метод не використовується для покриття металовиробів з заглибленням та різьбленням.

 

Технологія включає кілька етапів:

 

1.      очищення механічним способом, кислотою;

2.      нанесення шару антиокислювача – флюсування;

3.      занурення у ванну  наповнену розчином цинку з температурою в 450 С.

 

Тривалість занурення визначається індивідуально, залежно від необхідної товщини шару. В результаті гарячого цинкування шар покриття може бути від 20 до 250 мікрон. Це підвищує міцність виробів в 5-7 разів і збільшує термін його служби до 40-50 років.

 

Область використання виробів, оцинкованих гарячим способом, досить різноманітна - від морського і річкового транспорту до сільського господарства і машинобудування.

 

Термодифузія

 

Вимоги до рівномірного нанесення шару цинку, який не буде сколюватися і відділятися, можна задовольнити за допомогою термодіффузного методу.

 

Термодифузія - це термічна обробка підготовлених металевих виробів під тиском в 0,1 атм. Для цього металовироби поміщають в контейнери з сумішшю речовин, в склад яких входить цинк, і відправляють їх у піч з температурою 300-390оС. При безперервному обертанні відбувається процес проникнення молекул цинку в метал, що гарантує міцне зчеплення і створення рівного сплаву на поверхні виробів.

 

Метод забезпечує відмінні характеристики міцності й антикорозійні показники, які вище ніж при інших методах цинкування в 1,5 - 5 разів, в залежності від вибору технології і часу обробки. Різна тривалість процесу забезпечує різну товщину шару, який може коливатися від 10 до 100 мікрон.

 

Використання термодифузії можливе для виробів, що не піддаються впливу високої температури (до 350 С). Воно може бути застосовано для невеликих за розмірами кріплень через обмежені розміри контейнерів.

 

 Можливо цинкування як гладких виробів, так і пористих, з різьбленням, вузлами та іншими конструкційними особливостями.

 

Вибір методу цинкування

 

На вибір певного методу захисту металевих кріплень може впливати безліч факторів. Найбільш значимими є:

 

   габарити виробів, обмежені розміри ванн і контейнерів для гарячого або термодіффузного цинкування можуть істотно вплинути на вибір методики покриття;

 

   температурні умови використання кріплення;

 

   форма і наявність різьби і інші фактори;

 

   вартість.

 

В асортименті завжди є кріплення, які не вимагають  захисного покриття через свій фізико-хімічний склад:

 

Нержавіючі болти

 

Нержавіючі гайки

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner