Продавець МТК розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
96 відгуків
Швидкий прорахунок для компаній. Дзвоніть  067 818 16 07

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

вул. Сергія Москаленка,16-г, офіс 305, Бровари, Україна
+380 (67) 818-16-07
+380 (50) 557-03-52
Метизна торгова компанія - широкий асортимент кріплення, болти, шпильки, гайки

Встановлення та демонтаж різьбових стрижнів DIN 975

Встановлення та демонтаж різьбових стрижнів DIN 975

 

Шпилька, що виготовляється за німецьким стандартом DIN 975 — дуже потрібна для кріплення в металевих, дерев'яних і бетонних виробах. Це універсальний і багатофункціональний елемент. Перед використанням важливо розібратися, як ставити та як демонтувати такі мітки. Поради та рекомендації на цю тему наводяться нижче. 

 

 

 

 

Особливості різьбових шпильок DIN 975

 

Шпилька з різьбою DIN 975 виготовляється діаметром від 2 до 64 мм. Може бути завдовжки від 12 до 4000 мм. Різьба накочується повна або неповна, причому поділ сторін штанги можливий у різних співвідношеннях. Різьба може мати один діаметр із гладкою частиною або виступати над нею. У другому разі шпильки виходять полегшеними, що зменшує їхню вартість. Крок різьби буває від 0,5 до 6 мм.

 

Особливість шпильки — немає головки, тому пруток може входити в отвір на різну глибину, після чого контролюється двома гайками. У деяких моделях буває чотири- або шестигранний наголовок. Він менший за діаметром, ніж основний стрижень. Його наявність дає змогу вкручувати довгі штанги прискореним способом за допомогою шурупокрута.

 

 

Застосування шпильок DIN 975

 

Різьбові шпильки DIN 975 застосовуються для таких завдань:

 

   кріплення брусів;

   стягування лагів у підлогах;

   виготовлення регульованих за висотою ніжок для ванн і піддонів;

   монтаж рекламних щитів;

   додаткова фіксація балок;

   підвішування на певній висоті коробок повітроводів, труб, систем пожежогасіння;

   приєднання головки блока циліндра до двигуна;

   складання фланців та інше.

 

Можливе встановлення шпильок у клей, який в такому випадку виступає хімічним анкером.

 

 

Встановлення шпильок DIN 975

 

Для встановлення шпильки необхідно просвердлити отвір у двох деталях, потім вставити штангу та притягнути сторони гайками з обох кінців. Другий спосіб встановлення — просвердлити отвір у товстому матеріалі, нарізати всередині різьба, вкрутити шпильку до потрібної глибини за допомогою закінчених гайок. Потім верхня гайка забирається. Для встановлення DIN 975 потрібні тільки ріжкові ключі, що відповідають розміру гайок.

 

 

Способи демонтажу шпильок DIN 975

 

Для викручування шпильки DIN 975, коли виникає потреба розібрати з'єднання, досить послабити основну гайку, а потім затерти другий і впливати ріжковим ключем, прокручуючи проти годинникової стрілки. Якщо кріплення старе, покрите корозією, можливий облом штанги. У такій ситуації способи демонтажу підбирають залежно від діаметра штифта, глибини розташування в матеріалі. Ось основні поради, як це можна зробити в різних випадках.

 

Край шпильки стирчить над поверхнею

 

Коли над поверхнею виробу виступає кілька міліметрів штанги, демонтаж можливий у такий спосіб:

 

●       захопити виступ пасатижами та крутити;

 

●       пропиляти в ньому ножівкою для металу проріз, створивши прямий шліц, і впливати викруткою;

 

●       бити молотком по зубилу, встановивши останнє на край окружності штифту, щоб змусити обертатися проти годинникової стрілки.

 

 

Край шпильки обкладинок всередині матеріалу

 

Коли край шпильки втоплений усередині матеріалу, витягти його складніше. Для цього підійдуть такі способи:

 

●       Приварювання гайки. Підбирається гайка з внутрішнім діаметром, рівним діаметру отвору. Встановлюється над шпилькою. Зварювальним електродом або пальником напівавтомату гайка приварюється до залишків штанги. Після остигання викручується ключем. Метод працює, якщо шпилька обламана неглибоко. Інакше вийде заплавити отвір.

 

●       Керн і молоток. Керно наставляють на край штанги, після чого ударами намагаються змусити крутитися стрижень проти годинникової стрілки. Це вийде якщо  діаметр шпильки від 8-10 мм і більше.

 

●       Спеціальний екстрактор. Пристосування вставляється в просвердлений отвір усередині шпильки. Його викручування призводить до викручування обломка.

 

●       Висвердлювання. Тут є два варіанти. Перший: висвердлити шпильку свердлом меншого діаметра, не пошкодивши різьбу. Потім залишки шпильки ламаються і витягуються пінцетом. Другий: висвердлити свердлом такого ж діаметра, як і шпилька. Тоді доведеться збільшити діаметр отвору, нарізати різьбу і встановити штангу більшого діаметра.

 

Ось ще одна корисна рекомендація. У багатьох вищеописаних способах полегшити демонтаж обламаної шпильки допоможе нагрівання штанги газовим пальником або будівельним феном із подальшим охолодженням водою. Завдяки розширенню та звуженню металу, заржавіле з'єднання розхитається. Після застигання необхідно побризкати на стрижень мастилом WD-40, яка проникне глибше, знизивши опір під час викручування.

 

 

Де в Україні купити якісні шпильки DIN 975

 

Якщо вам необхідно купити DIN 975, звертайтеся до нашої компанії ТОВ ОГУН ГРУП. Ми пропонуємо якісну продукцію власного виробництва, виготовлену за ГОСТ або за вашими кресленнями. Можлива доставка в будь-яке місто України. Для уточнення деталей замовлення, отримання консультації, телефонуйте на номери, прописані в шапці сайту.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner