Заклепка вытяжная с увеличенной головкой RFb

- В наличии
- Код: 9700O0000974008120
0,94 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 5 000 ₴
- +380 (67) 818-16-07Отдел продаж
- +380 (50) 557-03-52Отдел продаж
Заклепка вытяжная с увеличенной плоской головкой
| Бренд | RIVETTOP |
| Модель (марка) | RFb |
| Материал | алюминий(Mg3,5)/сталь |
| Группа крепежа | алюминиевый крепёж |
| Головка | увеличенная плоская |
| Область применения | для авторемонта, для машиностроения, для строительства |
| Для какого основания? | по металлу |
| Толщина закрепляемого материала (min), мм | 2,5, 4, 6, 8, 8,5, 12 |
| Толщина закрепляемого материала (max), мм | 4, 6, 8, 9,5, 10,5, 12, 14, 15 |
| Диаметр, мм | 4,0, 4,8, 5,0 |
| Длина, мм | 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 |
Переваги покупки в "МТК"
| Ми працюємо не перший рік і маємо багато позитивних відгуків. | |
| Наша продукція відповідає стандартам ГОСТ, DIN і має сертифікати якості. |
| Доставка здійснюється на всій території України службами логістики. | |
| Наші консультанти — справжні експерти своєї справи та завжди допоможуть підібрати необхідний товар. |
У нашому асортименті представлений великий вибір метизної продукції за доступною ціною, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й організують оперативну доставку!
Як купити заклепки вытяжные?
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата будь-яким зручним способом, зазначеним на сайті
Виконання замовлення в встановлені терміни
Доставляємо болти, гвинти, гайки, шпильки різьбові, шайби, анкера металеві по всій території України - Київ, Харків, Дніпро, Ужгород, Вінниця, Суми, Полтава, Миколаїв, Черкаси, Одеса, Львів, Житомир, Чернігів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Кропивницький, Запоріжжя, Рівне та інші міста України.
Якщо вам необхідно виготовлення нестандартного кріплення — великі болти до М120, нестандартні гайки, виготовлення шпильок до 5м, виготовлення високоміцних болтів телефонуйте 067 818 16 07
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Вид заклепки | Вытяжная |
| Форма головки заклепки | Плоская |
| Материал корпуса заклепки | Алюминий |
| Материал стержня | Алюминий |
| Диаметр заклепки | 4 мм |
| Длина заклепки | 8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | алюминий(Mg3,5)/сталь |
| Модель (марка) | RFb |
| Область применения | для машиностроения, для строительства, для авторемонта |
| Головка | увеличенная плоская |
| Группа крепежа | алюминиевый крепёж |
| Диаметр | 4,0 |
| Длина | 8 |
| Для какого основания? | по металлу |
| Толщина закрепляемого материала (max) | 4 мм |
| Толщина закрепляемого материала (min) | 2.5 мм |
| Бренд | RIVETTOP |
- Цена: 0,94 ₴